Darmowa dostawa od 500,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Okolicznościowe

( ilość produktów: 72 )

Naklejki “Dzielny Pacjent” to idealny sposób na nagrodzenie i pocieszenie małych pacjentów, którzy odwiedzają lekarza, dentystę lub innego specjalistę. Naklejki przedstawiają urocze zwierzątka, postacie bajkowe, zwierzątka, super bohaterów w różnych sytuacjach związanych ze zdrowiem, takich jak badanie, szczepienie, zastrzyk czy plaster. Każda naklejka zawiera również napis “Dzielny Pacjent” lub “Dobra Robota”, który zachęca i motywuje dzieci do dbania o swoje zdrowie.

Naklejki są wykonane z wysokiej jakości papieru samoprzylepnego, który łatwo się nakłada i zdejmuje. Nie pozostawiają śladów na ubraniach, skórze czy meblach. Naklejki mają kształt okrągły i średnicę 5cm. W opakowaniu znajduje się 45 sztuk naklejek z jednym wzorem.

Naklejki “Dzielny Pacjent” to świetny pomysł na prezent dla dzieci i potrzebują wsparcia podczas wizyt u lekarza. Naklejki mogą być również używane przez lekarzy, pielęgniarki, nauczycieli czy rodziców, którzy chcą docenić i nagrodzić swoich małych pacjentów, uczniów czy pociechy. Naklejki sprawią, że każda wizyta u lekarza będzie mniej stresująca i bardziej przyjemna dla dziecka.

Zamów naklejki “Dzielny Pacjent” już dziś i ciesz się uśmiechem i radością Twojego dziecka!

pixelpixelpixelpixel